Home Home
Home » Toer-Mee » Overzicht 2008 » Provincietocht 2008
Provincietocht 2008
Provincietocht

Op 5 juli is de provincietocht verreden. Omdat dit al een tijdje geleden is en mijn geheugen ook niet meer optimaal is volgt hier een kort verslagje.

Wim Lowijs ging dit jaar op herhaling met zijn provincietocht. Het jaar daarvoor was de provincietocht officieel niet doorgegaan wegens gebrek aan animo en slecht weer. Gelukkig waren de weergoden hem dit jaar gunstig gestemd. Het beloofde mooi weer te worden en zo vertrokken we ‘s morgens met 12 personen vanaf de kamphal per fiets richting Drenthe. Onder de 12 personen waren aanzienlijk veel vrouwen (volgens mij waren het er 5).

Via Zwolle fietsten we richting Hoogeveen. Iets voorbij Hoogeveen was het tijd voor de koffie. De plek die Wim in gedachten had was nog gesloten maar uiteindelijk vonden we toch nog een geschikt restaurant waar we konden koffie drinken. Alleen het appelgebak moest nog eventjes in de magnetron.' Honger maakt rauwe bonen zoet ‘ luidt het spreekwoord en zo smaakte het ontdooide appelgebak toch nog prima. Daarna hervatte we de terugreis.

In de buurt van Zwolle besloten we in onderling overleg om niet door het drukke centrum van Zwolle te fietsen maar erom heen (stukje Rondje Zwolle). Hierdoor hadden we een paar km extra. Iedereen was dik tevreden: fijn gefietst, mooi weer, kortom een gezellig tochtje (kan natuurlijk ook niet anders, altijd gezellig met al die vrouwen!).

Lammie Bultman

Nieuws
>> Bike Motion
>> Uitreiking Hesjes Rabobank
>> Sprekersavond Henk Lubberding
>> Uitslag Regelmatigheidrit 2009
>> 15e Herfstveldtoertocht
>> RABO Avondfiets 4-daagse 2009

Tochten
Eerstvolgende tocht:
1e Zaterdagveldtocht
zaterdag 11 september 2010 Aanvang:09:30
 
Klik hier voor de kalender.
 

Sponsoren
 
Powered by Sagitarius CMS